Ale jak?! Anonimowy kibic wszystko przewidział i został bohaterem meczu otwarcia Euro

Wydaje się to niemożliwe, ale jednak jest prawdą. Jeden z kibiców na Twitterze pod postem konta UEFA dotyczącym typowania spotkania Włochy - Turcja, dokładnie przewidział nie tylko rezultat pierwszego meczu Euro 2020, ale również poprawnie wskazał strzelców wszystkich bramek! Jego post robi furorę w mediach społecznościowych.

Reprezentacja Włoch nie miała żadnych problemów, aby pokonać Turcję na inaugurację mistrzostw Europy. Ekipa Roberto Manciniego w Rzymie na Stadio Olimpico pewnie wygrała 3:0 po bramkach - samobójczej Meriha Demirala oraz Ciro Immobile i Lorenzo Insigne. W całym meczu Turcja nie oddała nawet jednego celnego strzału na bramkę Gianluigi Donnarummy.

Zobacz wideo Kiedy Jan Bednarek będzie gotowy do gry? "Nie chcemy ryzykować"

"Frajda, swoboda, technika. Włosi grają jak mistrzowie świata z 2006 roku"

Kibic wszystko przewidział w meczu inauguracyjnym Euro 2020. Post zapewnił mu ogromną popularność

UEFA na swojej stronie internetowej prowadzi zabawę, w której można typować wyniki i wygrywać nagrody. Za pośrednictwem konta na Twitterze Europejska Federacja Piłki Nożnej przypomniała o typerze, wstawiając posta dotyczącego przewidywania meczu Włochy-Turcja.

Jeden z kibiców pod postem UEFA napisał wiadomość, w której wskazał nie tylko poprawny wynik meczu, 3:0 dla Włochów, ale również bezbłędnie wytypował strzelców wszystkich trzech bramek!

Jego post został zamieszczony mniej niż 20 h temu, więc sporo przed rozpoczęciem spotkania i robi on furorę na Twitterze. Można przy nim znaleźć tysiące komentarzy i polubień. Obecnie zbliża się już do 124 tys. polubień. Oprócz tego tweeta anonimowego kibica podało dalej ponad 25,2 tysiące osób i zacytowało blisko 26 tys. ludzi. 

screen TwitterKuriozalny błąd bramkarza! Lorenzo Insigne na 3:0 w meczu Włochy - Turcja

Włosi zostali pierwszym liderem grupy. W jej drugim spotkaniu Walia zagra ze Szwajcarią. To spotkanie w sobotę o godz. 15. W drugiej kolejce Turcja zagra z Walią w Baku, a Włosi ze Szwajcarią w Rzymie. Oba spotkania zaplanowano na 16 czerwca.

Tuż przed rozpoczęciem ME piłkarze reprezentacji Włoch wzięli ostatnio udział w sesji zdjęciowej, na której zaprezentowane zostały stroje na mistrzostwa Europy. Jeden z zestawów - garnitur zaprojektowany przez dom mody Giorgio Armiani, szczególnie nie spodobał się kibicom Azzurrich. "Jakie piękne są nowe stroje włoskiego zespołu kucharzy" - brzmiały ironiczne komentarze w mediach społecznościowych.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: