Kuriozalny błąd bramkarza! Lorenzo Insigne na 3:0 w meczu Włochy - Turcja

Festiwal pięknej gry fundują kibicom Włosi w meczu otwarcia Euro 2020. Piękna akcja na dwa kontakty i Lorenzo Insigne strzela trzecią bramkę!

Pierwotnie mistrzostwa Europy miały się odbyć w ubiegłym roku, ale z powodu pandemii koronawirusa zostały przełożone o 12 miesięcy. Euro 2021 rozpoczęło się meczem Włochy - Turcja rozgrywanym na Stadio Olimpico w Rzymie.

Zobacz wideo Typujemy faworyta EURO 2020 "To jest czarny koń!"

Bramkarz popełnia fatalny błąd i gol dla Włochów. Piękna akcja wykończona przez Insigne

W pierwszej części meczu otwarcia nie działo się zbyt wiele, ale zdecydowaną przewagę miała reprezentacja Włoch. Podopieczni Roberto Manciniego oddali aż 12 strzałów przy ani jednym Turków. Po pierwszych 45. minutach utrzymywał się wynik 0:0.

Ciro Immobile wyprowadza Włochów na dwubramkowe prowadzenie Włochy po raz drugi, Turcja bezradna! Ciro Immobile miał za dużo miejsca! [WIDEO]

W drugą połowę po raz kolejny dużo lepiej weszli Włosi. Sprawiło to, że piłkę do własnej bramki skierował Mehir Demiral. Później na 2:0 wynik podwyższył Ciro Immobile. 

Gol samójczy Mehira Demirala Pierwszy gol na Euro 2020 to... samobój! Demiral pechowcem

W 79. minucie Włosi przeprowadzili przepiękną akcję, przy której Turcy byli całkowicie bezradni. Kuriozalny błąd popełnił bramkarz reprezentacji Turcji, który podał piłkę prosto do Berardiego. Po wymianie podań na dwa kontakty piłka trafiła do Lorenzo Insigne, który precyzyjnym strzałem pokonał. Ugurcana Cakira. Reprezentacja Włoch wyszła już na prowadzenie 3:0. 

Więcej o: