Euro 2021. Węgry - Portugalia. Kiedy i gdzie obejrzeć mecz? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Grupę F mistrzostw Europy 2021 śmiało można określić mianem "grupy śmierci". Trafiły tam trzy reprezentacje, które niemal każdy typował jako uczestników półfinału. Pierwsze spotkanie w tej grupie zostanie rozegrane między Portugalią a Węgrami. Kiedy odbędzie się mecz? Gdzie obejrzeć rozgrywki Euro 2021? Transmisja TV, stream online

Grupa F to najsilniejsza grupa na mistrzostwach Europy. Znalazły się w niej trzy reprezentacje, które śmiało można typować jako pretendentów do wali o medale, czyli Francja, Niemcy i Portugalia. Czwartym zespołem są Węgry.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo strzelił hat-tricka w 32 minuty i odpowiedział krytykom [ELEVEN SPORTS]

Mecz Węgry - Portugalia. Szanse, bilans poprzednich spotkań.

To będzie czwarty występ Węgrów na mistrzostwach Europy. Pierwszy mecz na Euro 2021 rozegrają przed własną publicznością, jednak mało kto spodziewa się, że Węgrowie wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Reprezentacja Węgier trafiła na wymagających rywali i wywalczenie choćby jednego punktu będzie dla nich wielkim sukcesem. Od 1972 roku Węgrowie nie mogą pochwalić się żadnym ważnym trofeum na arenie międzynarodowej.

Jude Bellingham jest drugim najmłodszym zawodnikiem powołanym na Euro 2021Euro 2021. Najmłodsi piłkarze na mistrzostwach Europy 2021. Polak może zostać nowym rekordzistą

Reprezentacja Portugalii wystąpi w tym meczu w roli faworyta. Patrząc na układ sił w tej grupie, zwycięstwo będzie konieczne. Od 1996 roku Portugalczycy regularnie biorą udział w mistrzostwach Europy. Kadra ma na koncie wicemistrzostwo z 2004 roku i mistrzostwo Europy z 2016 roku. 

Obie reprezentacje spotkały się do tej pory na boisku trzynaście razy. Portugalia zwyciężyła w dziewięciu spotkaniach, natomiast Węgrzy nie mogą pochwalić się ani jednym triumfem nad Portugalczykami. Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą w 2017 roku w ramach eliminacji mistrzostw świata w 2018 roku. Oba spotkania wygrała Portugalia - 3:0 i 1:0. 

Cristiano Ronaldo to najlepiej zarabiający piłkarz na Euro 2021Euro 2021. Najlepiej zarabiający piłkarze na Euro 2021. Kto liderem?

Euro 2021. O której mecz Węgry - Portugalia? Gdzie go oglądać? Transmisja TV, stream online

Spotkanie Węgry - Portugalia odbędzie się 15 czerwca 2021 roku o godzinie 18.00 na Puskas Arena w Budapeszcie. Będzie można je obejrzeć na antenie TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Relacja tekstowa z meczu będzie dostępna na portalu Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o: