Euro 2021. Holandia - Ukraina. Kiedy i gdzie obejrzeć mecz? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Mecz Holandia - Ukraina to drugie spotkanie w grupie C podczas Euro 2021. Reprezentacja Holandii jest faworytem tego spotkania. Kiedy odbędzie się mecz? Gdzie obejrzeć rozgrywki Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2021? [Transmisja TV, stream online]

Reprezentacja Holandii jest najmocniejszą drużyną w grupie C. Oranje zagrają w mistrzostwach Europy po raz dziesiąty. Pozostałe drużyny nie mają aż tak dużego doświadczenia w europejskim czempionacie. Zarówno Austria, jak i Ukraina mają na swoim koncie po dwa występy na ME, natomiast Macedonia Północna debiutuje w walce o mistrzostwo Europy. 

Zobacz wideo Czy Robert Lewandowski czuje się spełniony?

Holandia - Ukraina. Szanse obydwu zespołów 

Holendrzy wracają do mistrzostw Europy po dziewięcioletniej przerwie, gdyż nie udało im się zakwalifikować na Euro 2016. Mimo to Holandia dalej jest uznawana za jednego z faworytów całego turnieju. W 1988 roku Oranje zdobyli Mistrzostwo Europy, pięciokrotnie walczyli w półfinałach, a dwa razy zakończyli rozgrywki w ćwierćfinałach. Trwający turniej będzie dla reprezentacji Ukrainy dopiero trzecim występem w Mistrzostwach Europy. W 2012 roku wraz z Polską byli gospodarzami turnieju, potem zakwalifikowali się na Euro 2016, ale w obu imprezach udział zakończyli na fazie grupowej. 

Mecz eliminacji Mistrzostw Europy Austria - Polska w WiedniuEuro 2021. Austria - Macedonia Północna. Kiedy i gdzie obejrzeć mecz?

Oba zespoły grały ze sobą dwukrotnie i były to jedynie spotkania towarzyskie. W maju 2008 roku Holendrzy wygrali z Ukraińcami 3:0 na stadionie w Rotterdamie, natomiast dwa lata później starcie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1. 

Euro 2021. O której mecz Holandia - Ukraina? Gdzie oglądać mecz? [Transmisja TV, stream online] 

Reprezentacja Holandii mecz z Ukrainą zagra u siebie na Johan Cruyff ArenA w Amsterdamie. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca o godzinie 21.00. Wszystkie mecze rozgrywek Euro 2021 transmituje Telewizja Polska. Mecz Holandia - Ukraina będzie można obejrzeć w TVP 1 oraz na stronie sport.tvp.pl. Relacja tekstowa z meczu będzie dostępna na portalu Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

WembleyEuro 2021: Anglia - Chorwacja. Kiedy i gdzie obejrzeć mecz?