Co to było za Euro! Napisz, jak zapamiętasz ten turniej i znajdź się na ogromnym ekranie

Mecze Polaków, niesamowita walka Duńczyków, szokujące odpadnięcie Francji i gigantyczne kontrowersje wokół Anglików w półfinale - to tylko niektóre z wielu ważnych momentów tego niezapomnianego turnieju. A ty jak go zapamiętasz? Napisz, jak oceniasz turniej, a najlepsze opinie umieścimy na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej.

Co fan lub fanka futbolu, to inne wspomnienie tych niesamowitych mistrzostw Euro. Podziel się z nim nami i 150 tysiącami ludzi, którzy dziennie widzą super screen na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę muralnazywo.pl, skorzystać z formularza i zostawić sprawę nam. Najlepsze komentarze trafią na ekran oraz na samą stronę akcji.

- Sport.pl świetnie łączy kapitalne dziennikarstwo i sportowe emocje. Emocje, które teraz postanowiliśmy zabrać "na miasto". Nasz mural na żywo to kolejna mocno niestandardowa akcja Sport.pl w przestrzeni miejskiej. W maju cała Polska zobaczyła Licznik rekordu Roberta Lewandowskiego, teraz będziemy niemal w czasie rzeczywistym oddawać prawdziwe emocje kibiców na jednej z najbardziej rozpoznawalnych ścian w kraju - mówi Rafał Madajczak, dyrektor kreatywny Gazeta.pl. 

Zobacz wideo Zobacz, jak wygląda mural na żywo Sport.pl

- Polacy kochają piłkę nożną, a w szczególności naszą reprezentację narodową. Ta miłość często jest trudna, ale zawsze płomienna i bardzo zaangażowana. Imprezy sportowe pokroju EURO urastają w Polsce do rangi święta narodowego - mówi Maciej Kucharski, zastępca dyrektora Sport.pl. - Chcieliśmy dać naszym czytelnikom wyjątkową platformę, na której będą mogli wyrazić swoje emocje związane z reprezentacją. W ten sposób narodziła się idea Muralu na żywo, na którym prezentowane będą najlepsze komentarze. Mamy nadzieję, że ta forma dopingu spodoba się także piłkarzom - dodaje Kucharski.

Akcja potrwa od 8 czerwca do 11 lipca 2021. Mural podkreślając internetowość akcji przedstawia zajmujący całą ścianę telefon, na którego ekranie będą pojawiać się nagrodzone komentarze kibiców.

W akcji udział może wziąć każdy, a liczba zgłoszeń jest nieograniczona. Szczegółowe zasady opisane są w regulaminie akcji, a zgłoszenia można podsyłać pod tym adresem >>

Więcej o: