Szok? Niedowierzanie? Jednak duma? Napisz, co czujesz po Euro i znajdź się na muralu

Szok? Niedowierzanie? Jednak duma? Napisz, co czujesz po Euro i znajdź się na Muralu na żywo, który Sport.pl przygotował specjalnie na Euro. Spośród przesłanych haseł wybieramy najlepsze i umieszczamy je na żywym muralu (jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3) oraz największym ekranie LED w Warszawie na placu Unii Lubelskiej.

Chcesz wyrazić, jak czujesz się po odpadnięciu reprezentacji Polski z Euro? Nie ma problemu. Twoje słowa mogą znaleźć się na wielkim muralu w centrum Warszawy. Co musisz zrobić, żeby stać się sławny na cały świat? To proste. Otóż: Na stronie muralnazywo.pl stworzony został formularz, w którym każdy może wpisać swoje hasło. Spośród przesyłanych komentarzy, wybieramy najlepsze hasła, które następnie zostaną przeniesione na Mural na żywo, znajdujący się przy ulicy Waryńskiego 3 w Warszawie. Komentarze kibiców zamieszczone zostaną również na stronie muralnazywo.pl i nośnikach outdoorowych w Warszawie. Jednym z nich największy ekran LED w Warszawie na placu Unii Lubelskiej!

- Sport.pl świetnie łączy kapitalne dziennikarstwo i sportowe emocje. Emocje, które teraz postanowiliśmy zabrać "na miasto". Nasz mural na żywo to kolejna mocno niestandardowa akcja Sport.pl w przestrzeni miejskiej. W maju cała Polska zobaczyła Licznik rekordu Roberta Lewandowskiego, teraz będziemy niemal w czasie rzeczywistym oddawać prawdziwe emocje kibiców na jednej z najbardziej rozpoznawalnych ścian w kraju - mówi Rafał Madajczak, dyrektor kreatywny Gazeta.pl. 

Zobacz wideo Zobacz, jak wygląda mural na żywo Sport.pl

- Polacy kochają piłkę nożną, a w szczególności naszą reprezentację narodową. Ta miłość często jest trudna, ale zawsze płomienna i bardzo zaangażowana. Imprezy sportowe pokroju EURO urastają w Polsce do rangi święta narodowego - mówi Maciej Kucharski, zastępca dyrektora Sport.pl. - Chcieliśmy dać naszym czytelnikom wyjątkową platformę, na której będą mogli wyrazić swoje emocje związane z reprezentacją. W ten sposób narodziła się idea Muralu na żywo, na którym prezentowane będą najlepsze komentarze. Mamy nadzieję, że ta forma dopingu spodoba się także piłkarzom - dodaje Kucharski.

Akcja potrwa od 8 czerwca do 11 lipca 2021. Mural podkreślając internetowość akcji przedstawia zajmujący całą ścianę telefon, na którego ekranie będą pojawiać się nagrodzone komentarze kibiców.

W akcji udział może wziąć każdy, a liczba zgłoszeń jest nieograniczona. Szczegółowe zasady opisane są w regulaminie akcji, a zgłoszenia można podsyłać pod tym adresem >>