Świnia o imieniu Susie będzie przewidywać mecze reprezentacji Anglii na Euro 2020. "Najnowsze medium"

Mecze reprezentacji Anglii na turnieju finałowym Euro 2020 będzie typować świnia o imieniu Susie. "Susie będzie najnowszym medium, które będzie przewidywało wyniki spotkań na ME" - czytamy na portalu londonnewstime.com.

Zwierzęta typujące spotkania wielkich imprez piłkarskich pojawiają się coraz częściej. W przeszłości popularność zyskała najpierw ośmiornica Paul, która z niesamowitą skutecznością wskazywała zwycięzców kolejnych meczów podczas mundialu 2010 w RPA. W Polsce podczas Euro 2012 mecze obstawiała słonica "Citta" z krakowskiego zoo. Z kolei w Niemczech furorę robiła słonica "Nelly".

Zobacz wideo

Messi szalał na boisku. Jego czary na niewiele się zdały [WIDEO]Messi szalał na boisku. Jego czary na niewiele się zdały [WIDEO]

Kolejne zwierzę będzie typować mecze Euro. "Najnowsze medium"

Podczas Euro 2020 mecze obstawiać będzie świnia "Susie", o której rozpisują się angielskie media. Zwierzę będzie typować spotkania dotyczące reprezentacji Anglii, która zagra w grupie, kolejno z: Chorwacją (13 czerwca), Szkocją (18 czerwca) i Czechami (22 czerwca).

Na jakiej zasadzie będzie typowała mecze Susie? Świni będą podstawione dwa pudełka z jedzeniem, a ona wybierze jedno z nich z flagą jednego z państw. Pierwsze prognozy Susie poznamy już 10 czerwca przed pierwszym meczem Anglii na Euro z Chorwacją. "Susie będzie najnowszym medium, które będzie przewidywało wyniki spotkań na ME" - czytamy na portalu londonnewstime.com.

,Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej Rosja 2018Oficjalnie: Kolejny kandydat na prezesa PZPN! "Tak, odchodzę"

Mistrzostw Europy rozpoczną się 11 czerwca meczem Włochów z Turcją i potrwają do 11 lipca. Polska rozpocznie rywalizację 14 czerwca od meczu ze Słowacją.

Więcej o: