TVP ogłosiła nazwiska dwóch nowych komentatorów na Euro. "Witamy w drużynie marzeń"

Do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw Europy pozostał niespełna miesiąc. Mecze będą transmitowane na antenach Telewizji Polskiej. Już teraz wiadomo, że do grona współkomentatorów dołączą Kamil Kosowski i Kazimierz Węgrzyn.

"Powoli i sukcesywnie będziemy odkrywać karty dotyczące naszych ekspertów, ale już dziś mogę potwierdzić, że na EURO do grona współkomentatorów dołączają do nas młodzi i zdolni do wszystkiego Kamil Kosowski i Kazimierz Węgrzyn. Witamy w Drużynie Marzeń - napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Fot. Martin Meissner / AP | twitter.com/pjona9officialKrzysztof Piątek już po operacji. Opublikował głębokie przesłanie do kibiców

Euro 2020. Mecze na antenach Telewizji Polskiej

Mecze Euro 2020 będą transmitowane w TVP w rozdzielczości 4K. Telewizja Polska uruchomi w tym celu nowy kanał, który będzie dostępny również w ramach cyfrowej telewizji naziemnej, co oznacza, że mecze w wysokiej rozdzielczości obejrzą nie tylko abonenci telewizji kablowych, ale za darmo także dla posiadaczy dekoderów DVB-T. Oprócz tego spotkania będą transmitowane w TVP Sport, TVP1 i TVP 2.

Zobacz wideo Reprezentacja będzie grała trzema obrońcami? Paulo Sousa: Mam nadzieję, że zawodnicy dobrze zrozumieją nasze pomysły

Mistrzostwa Europy w piłkę nożną rozpoczną się w piątek, 11 czerwca o godzinie 21:00 meczem pomiędzy Turcją i Włochami. Finałowy mecz z kolei zaplanowano na niedzielę, 11 lipca.

Dariusz Szpakowski krytykowany po meczu Rosja - ChorwacjaSzpakowski czy komentatorzy z FIFA? Aż cztery opcje podczas meczów Euro

Reprezentacja Polski rozpocznie zmagania w poniedziałek, 14 czerwca od spotkania ze Słowacją. Pięć dni później podopieczni Paulo Sousy zmierzą się z Hiszpanią, zaś na zakończenie fazy grupowej, w środę 23 czerwca Polacy zagrają ze Szwecją.

Więcej o: