Lato sportowych emocji online - Rusza Euro Foodball Quiz Pyszne.pl

Pyszne.pl, największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia oraz oficjalny partner EURO 2020, postanowił choć odrobinę wynagrodzić fanom piłki nożnej przełożenie tegorocznych mistrzostw. Do 9 sierpnia każdy miłośnik sportowych rozgrywek będzie mógł spróbować swoich sił w Euro Foodball Quiz. Nagrodą są bilety na rozgrywki EURO 2020 oraz vouchery do wykorzystania na Pyszne.pl.

Kto nosił najbardziej legendarną fryzurę podczas ostatnich Mistrzostw Europy? Co Ronald Koeman zrobił z koszulką od Olafa Thona? Nazwisko którego piłkarza przypomina znaną potrawę? Odpowiedzi na pytania quizu będą wymagały pewnej dozy wysiłku umysłowego nawet ze strony doskonale zorientowanych w niuansach świata piłkarskiego fanów.

Aby wygrać, trzeba grać

Rozgrywka liczy 4 rundy, po 25 pytań każda. Można rozegrać je na raz lub rozłożyć na kilka sesji – ważne, aby ukończyć je do 9 sierpnia przed godziną 23:59. Na każde pytanie przewidziano 10 sekund. O pozycji uczestnika w rankingu decydowały będą nie tylko poprawne odpowiedzi, ale także szybkość ich udzielenia.

Dla amatorów rywalizacji w gronie znajomych przygotowano także tryb grupowy. Ma on szansę zakończyć – przynajmniej na pewien czas – dyskusje o tym, kto najlepiej zna się na futbolu. Zapraszając przyjaciół do wspólnych zmagań, możemy na bieżąco śledzić i porównywać wyniki, wyłaniając największego eksperta piłkarskiego w każdym gronie.

Za głosem legendy

Pytania usłyszeć będzie można w wersji angielskiej z polskimi napisami. Zostały one nagrane przez samego Johna Motsona. Anglik od ponad 50 lat relacjonuje zmagania piłkarskie. Komentował między innymi 10 finałów mistrzostw świata, 10 mistrzostw Europy, a także28 finałów Pucharu Anglii i niezliczoną ilość spotkań reprezentacji tego kraju. Jego głos jest doskonale znany zwłaszcza fanom serii gier FIFA. Motson nie zastanawiał się długo nad przyjęciem propozycji: „Cieszę się, mogąc pomimo wszystkiego sprawić fanom piłki w Europie lato sportowych emocji.”

Co z nagrodami?

Zawodnicy, którym uda się osiągnąć wynik powyżej 7500 punktów (około 50% możliwych do uzyskania), otrzymają vouchery do zrealizowania w serwisie Pyszne.pl. Najlepsi gracze mają natomiast szansę zdobyć bilety na EURO 2020, wraz z noclegiem i przelotem na miejsce. Rywalizując o taką nagrodę warto mieć pod ręką posiłki – pizzę, frytki czy inne słone przekąski, którymi zwykle zajadamy się oglądając sportowe zmagania.

  • Euro Foodball Quiz: https://www.eurofoodballquiz.com/pl/
Więcej o: