Są godziny meczów reprezentacji Polski podczas Euro 2020. UEFA oficjalnie potwierdza

UEFA oficjalnie potwierdziła godziny meczów reprezentacji Polski podczas fazy grupowej  Euro 2020. Rywalami Polaków będą: Hiszpania, Szwecja i jedna z drużyn z barażu: Irlandia, Irlandia Północna, Słowacja lub Bośnia i Hercegowina.
Zobacz wideo

Reprezentacja Polski podczas losowania, które odbyło się w Bukareszcie, poznała swoich rywali w fazie grupowej przyszłorocznych mistrzostw Europy. Biało-czerwoni w ramach grupy E zmierzą się w Bilbao oraz w Dublinie z Hiszpanią, Szwecją i zwycięzcą barażu B (Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja lub Irlandia). UEFA oficjalnie potwierdziła godziny meczów kadry Jerzego Brzęczka:

  • Polska - zwycięzca ścieżki B, 15 czerwca godz. 18, Dublin
  • Hiszpania - Polska, 20 czerwca godz. 21, Bilbao
  • Szwecja - Polska, 24 czerwca godz. 18, Dublin

Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca i potrwa do 12 lipca. 16. edycja turnieju będzie toczyć się w 12 państwach. Miastami-gospodarzami będą: Kopenhaga (stadion Parken), Amsterdam (Johan Cruyff ArenA), Bukareszt (Stadionul National), Dublin (Aviva Stadium), Bilbao (San Mames), Budapeszt (Puskas Arena), Glasgow (Hampden Park), Monachium (Allianz Arena), Baku (Stadion Olimpijski), Petersburg (Stadion Kriestowskij), Rzym (Stadio Olimpico) oraz Londyn (Wembley). W przyszłorocznych finałach będą uczestniczyć 24 reprezentacje.

Więcej o: