Terminarz meczów reprezentacji Polski na Euro 2020! Jest dobra wiadomość

Reprezentacja Polski poznała w sobotę rywali w fazie grupowej Euro 2020. Kadra Jerzego Brzęczka zagra z Hiszpanią, Szwecją i Irlandią, Irlandią Północną, Słowacją lub Bośnią i Hercegowiną.

Hiszpania, Szwecja - to zespoły, z którymi reprezentacja Polski na pewno zagra w grupie na przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Do nich dołączy zwycięzca barażów z grupy B, a więc Irlandia, Irlandia Północna, Słowacja lub Bośnia i Hercegowina. Kiedy kadra Jerzego Brzęczka zagra pierwszy mecz? Jak wygląda terminarz grupy F? Dobra informacja jest taka, że pierwszy mecz zagramy z zespołem z czwartego koszyka, czyli teoretycznie z najsłabszym zespołem grupy. 

Czy Polska ma szanse na awans do 1/8 finału? 

Zobacz wideo
  • Hiszpania - Szwecja, 15 czerwca, Bilbao
  • Polska - zwycięzca ścieżki B, 15 czerwca, Dublin
  • Szwecja - zwycięzca ścieżki B, 19 czerwca, Dublin
  • Hiszpania - Polska, 20 czerwca, Bilbao
  • Szwecja - Polska, 24 czerwca, Dublin
  • Hiszpania - zwycięzca ścieżki B, 24 czerwca, Bilbao

Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca i potrwa do 12 lipca. 16. edycja turnieju będzie toczyć się w 12 państwach. Miastami-gospodarzami będą: Kopenhaga (stadion Parken), Amsterdam (Johan Cruyff ArenA), Bukareszt (Stadionul National), Dublin (Aviva Stadium), Bilbao (San Mames), Budapeszt (Puskas Arena), Glasgow (Hampden Park), Monachium (Allianz Arena), Baku (Stadion Olimpijski), Petersburg (Stadion Kriestowskij), Rzym (Stadio Olimpico) oraz Londyn (Wembley). W przyszłorocznych finałach będą uczestniczyć 24 reprezentacje.

Więcej o: