Grzegorz Krychowiak dostał wyjątkowy prezent

Reprezentant Polski razem ze swoją partnerką Celią Jaunat przebywa na wakacjach. W Tajlandii otrzymał wyjątkowy prezent, którym pochwalił się na Instagramie.

Grzegorz Krychowiak na wczasach nie próżnuje. Odwiedził już Zjednoczone Emiraty Arabskie i Singapur. Obecnie przebywa w Tajlandii. Tam w jednym z hoteli otrzymał wyjątkowy prezent: tort z logiem PSG.

Piłkarz pochwalił się nim za pomocą Instagrama. - Kiedy wróciłem do hotelu czekał na mnie prezent. Jest perfekcyjny, dziękuję - napisał Krychowiak.

 

Reprezentant Polski odszedł z Sevilli po dwóch wspaniałych sezonach, w których dwukrotnie wygrywał Ligę Europy i dołączył do drużyny PSG. Polak trafił do Primera Division w 2014 roku z Stade Reims. W Hiszpanii stał się piłkarzem z najwyższej światowej półki. Imponował nie tylko w klubie, ale też w reprezentacji Polski.

Krychowiak i Sport.pl

Grzegorz Krychowiak został ambasadorem marki Sport.pl i twarzą kampanii "Sport.pl to jest Twój live", która podkreśla pozycję lidera Sport.pl w mediach społecznościowych i wśród aplikacji mobilnych. Apka Sport.pl LIVE to najpopularniejsza aplikacja sportowa w Polsce, która przekroczyła milion pobrań. Jesteśmy też pierwsi w swojej kategorii w App Store i Google Play.

Sport.pl na Facebooku to największy dziś fanpage redakcji sportowej w Polsce z 796 tys. fanów. Prowadzimy też wśród mediów sportowych na Snapchacie, gdzie śledzi nas ponad 20 tys. użytkowników.

Zobacz wideo

Ślub Ivanović i Schweinsteigera! Lewandowski gratuluje [ZDJĘCIA] Po części oficjalnej, Ivanović i Schweinsteiger odpłynęli łodzią w kierunku miejsca, gdzie miało się odbyć wesele. Ślub wzięli w tej samej kaplicy, w której dwa lata wcześniej pobrali się George i Amal ClooneyowiePo części oficjalnej, Ivanović i Schweinsteiger odpłynęli łodzią w kierunku miejsca, gdzie miało się odbyć wesele. Ślub wzięli w tej samej kaplicy, w której dwa lata wcześniej pobrali się George i Amal Clooneyowie LUIGI COSTANTINI/AP

Więcej o: