Serie A. Piotr Zieliński zdecydował, gdzie zagra w przyszłym sezonie

Wygląda na to, że transferowa saga z udziałem reprezentanta Polski dobiegła końca. Przedstawiciel Zielińskiego w rozmowie z włoskimi mediami poinformował, że piłkarz wybrał klub, do którego przeniesie się tego lata.

Od kilku tygodni włoska prasa prześciga się w rewelacjach dotyczących Piotra Zielińskiego i jego przyszłego transferu. Walkę o usługi polskiego zawodnika toczyły aż trzy duże kluby: Milan, Napoli i Liverpool. Zdaniem agenta reprezentanta Polski piłkarz już wie, gdzie zagra w przyszłym sezonie.

- Szukamy najlepszego rozwiązania dla wszystkich. Zobaczymy, co wydarzy się w przyszłym tygodniu. Rozmawiamy z zainteresowanymi klubami, ale Piotrek musi odpocząć po długim sezonie. 22 lub 23 lipca wróci do Udine - powiedział w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport" Bartłomiej Bolek, agent Piotra Zielińskiego.

- Zainteresowanie Liverpoolu? To prawda, ale nie lubię komentować negocjacji w gazetach. Gdzie zagra Zieliński? My już wiemy, ale do czasu oficjalnej informacji to nasza tajemnica. Mogę tylko powiedzieć, że w poniedziałek będę w Rzymie, żeby odnowić kontrakt Łukasza Skorupskiego - dodał Bolek.

Zobacz wideo

Boruc z "małpkami" na Ibizie, Szczęsny w podróży poślubnej [ZDJĘCIA Z WAKACJI]

Który klub powinien wybrać Piotr Zieliński?
Więcej o: