Euro 2016. Wielkie wyróżnienie! W "L'Equipe" Polska najlepszą reprezentacją pod względem średniej not. I Krychowiak w jedenastce turnieju

Francuski dziennik sportowy "L'Equipe" opublikował ranking reprezentacji pod względem średniej otrzymywanych not. Polska uplasowała się na pierwszym miejscu. W jedenastce turnieju znalazło się też miejsce dla Grzegorza Krychowiaka.

"L'Equipe: przyznawało noty za każde spotkanie w turnieju i teraz wyliczyło średnią, z której wynika, że Polska była najlepiej ocenianą ekipą na mistrzostwach. Tak wynika ze składowych ocen poszczególnych piłkarzy. Aż trzech polskich piłkarzy znalazło się w najlepszej dwudziestce turnieju - Kamil Glik, Michał Pazdan i Grzegorz Krychowiak. Ten ostatni z oceną "6,2" zajął w sumie siódme miejsce i trafił do jedenastki Euro 2016. Najlepszymi piłkarzami zostali ex auquo Gareth Bale i Antoine Griezmann.

Siódme miejsce zajął również Adam Nawałka w rankingu trenerów.

To nie pierwszy raz, kiedy Grzegorz Krychowiak trafia do jedenastki turnieju. Znalazł się m.in. w drużynach marzeń według "Guardiana", "France Football", "Marki" i hiszpańskiej agencji EFE. Jako jedyny Polak znalazł się także w superjedenastce Sport.pl .

Zobacz wideo

To żona Pepego, a to seksowna partnerka Cedrica! [WAGS MISTRZÓW EUROPY]

Więcej o: