Piękny gest Cristiano Ronaldo po finale Euro 2016. Przekazał Naniemu Srebrnego Buta

Ładne zachowanie kapitana Portugalczyków po finale Euro 2016. Ronaldo przekazał Naniemu Srebrnego Buta - nagrodę dla drugiego najlepszego zawodnika w klasyfikacji kanadyjskiej mistrzostw Europy.

Nani po meczu zamieścił na instagramie zdjęcie z szatni. Na fotografii trzyma Srebrnego Buta, którego przekazał mu Cristiano Ronaldo (autor 3 bramek i 3 asyst na Euro 2016 - drugi zawodnik klasyfikacji kanadyjskiej). "Więcej niż kapitan, jesteś mistrzem! Dziękuję za to! Naprzód Portugalio, jesteśmy mistrzami" - napisał.

 

Pierwsze miejsce ("Złoty But") w klasyfikacji kanadyjskiej zajął Antoine Griezmann (6 goli i 2 asysty). Brązowego Buta odebrał Oliver Giroud (3 bramki i 2 asyty). Takie same statystyki ma Dimitij Payet (rozegrał więcej minut niż Giroud, dlatego jest poza podium). Nani na Euro zdobył trzy bramki i miał jedną asystę.

Klasyfikacja kanadyjska Euro:

Sensacyjny mistrz Euro 2016

Nie Cristiano Ronaldo i nie Nani, ale Eder, który miał być piątym kołem u wozu, dał Portugalii zwycięstwo w Euro 2016. Francja miała przewagę, ale wspaniale bronił Rui Patricio. Tak Portugalia została sensacyjnym mistrzem Europy! Czytaj naszą relację >>>

Czytaj także

Wzruszające słowa matki Cristiano Ronaldo po finale Euro 2016 >>>

Niesamowity przykład poświęcenia Pepe. Co zrobił tuż po finale? >>>

Pierwsze szczegóły kontuzji Cristano Ronaldo. Opuści ważny mecz? >>>

Zamieszki w Paryżu podczas finału Euro. Gaz, ogień, walki kiboli z policją >>>

Bohater finału zdradza, co usłyszał od Cristiano Ronaldo. Wszystko przewidział! >>>

Jak Cristiano Ronaldo został drugim trenerem. A może pierwszym? [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Więcej o: