Euro 2016. Wojciech Szczęsny zostanie w Serie A? Włoskie media zdradzają szczegóły negocjacji

Wojciech Szczęsny jest o krok od pozostania na kolejny sezon w Romie. Sky Sports Italia informuje, że włoski klub uzgodnił z Arsenalem warunki rocznego wypożyczenia Polaka.

Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wciąż nie jest jasna. Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że polski bramkarz wróci do Arsenalu. Włoskie media informują jednak, że reprezentant Polski jest o krok od przedłużenia wypożyczenia do rzymskiego klubu.

- Kluby są na ostatniej prostej w drodze do porozumienia, Włosi tym razem chcą w umowie zawrzeć klauzulę wykupu wartą 18 milionów euro - informuje Sky Sports Italia.

Szczęsny ma za sobą pechowe mistrzostwa Europy we Francji. Podczas treningów z reprezentacją prezentował się świetnie. Adam Nawałka był bardzo zadowolony z postępów, które zrobił w trakcie wypożyczenia do Serie A. 26-latek na ostatniej prostej wygrał rywalizację z Łukaszem Fabiańskim i do francuskiego turnieju przystępował w roli bramkarza numer jeden. W pierwszym meczu doznał jednak urazu uda, który wykluczył go z kolejnych spotkań.

Szczęsny trafił do Romy latem ubiegłego roku. W barwach włoskiego klubu rozegrał 42 spotkania, w których wpuścił 54 bramki.

Islandii brakowało Pazdana, ale i tak zdobyli nasze serca [MEMY]

Zobacz wideo
Czy Wojciech Szczesny powinien zostać w Romie?
Więcej o: