Euro 2016. Polska - Portugalia. Znamy skład Polaków!

Adam Nawałka nie zaskoczył i wystawił sprawdzony skład na ćwierćfinałowy mecz mistrzostw Europy z Portugalią. Początek meczu o godz. 21. Relacja na żywo na Sport.pl.

Nie ma żadnych zaskoczeń w składzie Polaków na mecz z Portugalią. W bramce stanie będący w znakomitej formie Łukasz Fabiański. Blok obrony będą tworzyć niezawodni obrońcy: Kamil Glik, Łukasz Piszczek, Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk.

W środku pomocy obok Grzegorza Krychowiaka zagra Krzysztof Mączyński, a na skrzydłach Kamil Grosicki i Jakub Błaszczykowski. W ataku o przełamanie będą walczyć Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.

Wszystko w ich rękach!

Skład Polaków na mecz z Portugalią:

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski

Fernando Santos postawił na defensywę, która nie zawiodła go w meczu z Chorwacją, krótko pisząc: nie straciła jeszcze gola na tym turnieju. W pierwszym składzie na boisku zobaczymy także 18-letniego Renato Sanchesa. Młody zawodnik Bayernu Monachium dał fantastyczną zmianę w meczu z Chorwacją. Pod ogromnym wrażeniem jego gry był m.in. Wojciech Szczęsny.

Patricio; Cedric, Pepe, Fonte, Eliseu; Mario, William, Adrien, Renato; Nani, Ronaldo

Zobacz wideo

Euro 2016."Graj z Kija!" "Lewandowski chciał, ale nie doszedł!". Kto to powiedział? [QUIZ]

Więcej o: