Polska - Portugalia live stream (POLSKA - PORTUGALIA: Kiedy, gdzie, o której godzinie oglądać)

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016. Ćwierćfinał Euro 2016 w czwartek o 21:00. Transmisja TV na TVP i Polsat. Stream na żywo na Sport.tvp.pl i Ipla.tv. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live.

Gdy reprezentacja Polski grała tydzień temu w Marsylii z Ukrainą (1:0), już wtedy murawa na Stade Velodrome pozostawiała wiele do życzenia. Jednak organizatorzy zapewniali, że na ćwierćfinał uda się ją poprawić. Jak zobaczyliśmy dzień przed meczem, stan boiska zdecydowanie się pogorszył.

POLSKA - PORTUGALIA NA ŻYWO, TRANSMISJA, STREAM, RELACJA

Od początku turnieju organizatorzy mają problem z trzema stadionami - Stade de France w Saint-Denis, Stade Pierre-Mauroy niedaleko Lille i Stade Velodrome w Marsylii. W trakcie fazy grupowej rozgorzała dyskusja między UEFA a stowarzyszeniem francuskich opiekunów muraw o to, czyja to wina. Gdy federacja piłkarska wydała oświadczenie o kiepskim stanie, zrzucając odpowiedzialność na organizatorów, oni odpowiedzieli oskarżeniem w stronę Irlandczyka Richarda Haydena, zatrudnionego przed turniejem w UEFA. On sprawdzał stan muraw i zarządził wymiany boisk w Nicei, Marsylii oraz Lille. Sprowadzona ze Słowenii trawa przyjęła się tylko w tym pierwszym mieście.

POLSKA - PORTUGALIA NA ŻYWO, TRANSMISJA, STREAM, RELACJA

Już tydzień temu widać było, jak dużo problemów murawa sprawiała piłkarzom Polski i Ukrainy. Michał Pazdan po spotkaniu opowiadał, że miał problem z dobraniem odpowiedniej długości korków, by utrzymać się na nierównym boisku i śliskiej trawie. Wtedy treningi przedmeczowe drużyny odbyły albo w swojej bazie (Ukraińcy), albo w centrum treningowym Olympique Marsylia (Polacy). Nie było tradycyjnej na mistrzostwach ceremonii otwarcia, by dodatkowo nie obciążać murawy.

Przewidywane składy:

Polska: Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Mączyński, Krychowiak, Grosicki - Milik, Lewandowski

Portugalia: Patricio - Cedric, Pepe, Fonte, Guerreiro - Mario, Silva, W.Carvalho, Gomes - Nani, Ronaldo

Piłkarze reprezentacji Polski jako Michał Pazdan [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo