Euro 2016. Szczęsny i Krychowiak znów skradli show. Zobacz kto wygrał konkurs? [WIDEO]

Reprezentanci Polski szykują się do arcyważnego spotkania z Portugalią w 1/4 finału Euro 2016. W kadrze Adama Nawałki panuje pełna mobilizacja, ale nie zabrakło też czasu na żarty i trochę luzu. Zobacz kolejny odcinek "Łączy nas piłka", a dowiesz się czy Wojciech Szczęsny wykonał zadanie Grzegorza Krychowiaka. Na filmiku pojawia się także Paweł Wszołek i pokazuje swój biceps.

Polska w czwartek zmierzy się z Portugalią, a tymczasem na dwa dni przed meczem kadra Adama Nawałki nie wygląda na zestresowaną. Reprezentanci kraju oprócz ciężkich treningu znaleźli czas na trochę zabawy. Grzegorz Krychowiak wyznaczył Wojciechowi Szczęsnemu zadanie, aby ten trafił piłką do kosza wypełnionego lodem.

Jeśli chcesz zobaczyć, czy mu się udało to obejrzyj kolejny odcinek na kanale "Łączy nas piłka". Dowiesz się także co słychać u kontuzjowanego Pawła Wszołka i jak prezentuje się jego biceps.

 

Ćwierćfinał mistrzostw Europy z Portugalią w czwartek o godz. 21:00. Relację z meczu będziecie mogli śledzić w Sport.pl- to jest Twój LIVE!

Zobacz wideo

Najpiękniejsze kibicki na trybunach Euro 2016

Więcej o: