Euro 2016. Anglia - Islandia. Właściciel islandzkiego supermarketu rozdaje darmowe piwa angielskim kibicom

Reprezentacja Islandii dokonała największej niespodzianki podczas Euro 2016 i pokonała w 1/8 finału Anglię 2:1. Islandczycy oszaleli z radości, a właściciel dużej sieci sklepów znajdujących się w Anglii zapowiedział, że rozda kibicom darmowe piwa. Będą one dostępne w 700 sklepach.

Angielska sieć supermarketów "Iceland" znalazła się w trudnej sytuacji, po tym jak kraj liczący niewiele ponad 300 tysięcy mieszkańców wyeliminował Anglię z Euro 2016.

Właściciel sieci sklepów "Iceland" bojąc się o utratę klientów wystosował specjalną ofertę dla angielskich i walijskich kibiców. Supermarket oferuje darmowe piwo przy okazaniu kuponu z dziennika "The Sun". We wtorek na pierwszej stronie brytyjskiego dziennika widniała reklama informująca o darmowym półlitrowym piwie marki "Spitfire". Za okazaniem specjalnego kuponu, browar będzie dostępny w aż 700 sklepach na terenie Anglii.

- Ciężko nam było się zdecydować komu kibicować, Anglii czy Islandii? Po meczu mieliśmy świętować wygraną, czy współczuć Anglikom? Postanowiliśmy, więc że może warto podzielić się piwem - powiedział rzecznik firmy Emily Howell

Reprezentacja Islandii pokonała w 1/8 finału Euro 2016 Anglię 2:1 i zagra z Francją w ćwierćfinale turnieju.

Memy przed meczem z Portugalią

Zobacz wideo
Więcej o: