Hit Internetu! Polacy pokonają Szwajcarię w serii rzutów karnych!? Super, ale to tylko próba na stadionie Saint-Etienne [ZDJĘCIE]

W sobotę o godzinie 15:00 na Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne Polacy zmierzą się w 1/8 finału Euro 2016 z reprezentacją Szwajcarii. Przygotowania do meczu ruszyły z kopyta nie tylko w obozach obu ekip, ale również w zespole przygotowującym arenę na przyjazd kibiców. Testy nie ominęły telebimu, który w piątek po południu wyświetlił próbny wynik. Kto według organizatorów wygrał mecz? Polska! Jeśli takim wynikiem skończyłoby się spotkanie z pewnością niejeden polski kibic miałby zszargane nerwy...

"Hit Internetu" to codzienny cykl, w którym prezentujemy najpopularniejsze, najczęściej udostępniane i podawane dalej materiały w sieci!

Testy i przygotowania na Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne objęły również telebim, na którym podczas meczów wyświetlany jest wynik spotkania. Podczas próby osoby zajmujące się informowaniem kibiców o losach spotkania zrobiły małego psikusa kibicom reprezentacji Szwajcarii.

Otóż według organizatorów mecz Polaków z Helwetami zakończy się wynikiem 2:2, ale w rzutach karnych biało-czerwoni wygrają 7-6.

Szwajcaria - Polska 2:2Szwajcaria - Polska 2:2 www.uefa.com www.uefa.com

Oczywiście nie mielibyśmy nic przeciwko takiemu rozstrzygnięciu, ale kibice z pewnością wolą mniej nerwowy scenariusz i triumf w regulaminowym czasie gry. Jak będzie? Przekonamy się już w sobotę. Pierwszy gwizdek meczu Szwajcaria - Polska o godzinie 15.

Zobacz wideo

Wybierz z nami Miss Trybun Euro 2016! [GŁOSUJ]

Więcej o: