Wybierz Miss Trybun Euro 2016!

Jak na każdych mistrzostwach, przyszedł czas na wspólny wybór Miss Trybun. Zagłosuj na swoją kandydatkę i sprawdź, który kraj będzie triumfował w mistrzostwach Europy kibicek!

Zakończyła się runda grupowa Euro, wystartował konkurs na Miss Trybun! Niestety, puszczenie w bój 24 kandydatek jest niewykonalne, musieliśmy więc ograniczyć fazę pucharową do 16 państw, przy czym absolutnie nie kierowaliśmy się tym, które reprezentacje wywalczyły awans z rundy grupowej na boisku - wobec kibiców trzeba być fair i wszystkim dać równe szanse!

Do plebiscytu zakwalifikować mogły się jedynie zawodniczki, które fotoreporterzy przyłapali na trybunach na stadionie lub tuż pod stadionem, w drodze na mecz. Dokonaliśmy preeliminacji i spośród setek zdjęć wybraliśmy te reprezentantki, które najbardziej żywiołowo dopingują swoich ulubieńców i/lub okazały się najbardziej fotogeniczne.

Przyszedł czas na odpalenie konkursu. Runda pierwsza - 1/8 finału - startuje w piątek 24. czerwca i potrwa dokładnie cztery dni. Ćwierćfinalistki poznacie dokładnie cztery dni później, 28.6. w południe. Półfinały rozpoczną się kolejne cztery dni później (2.7.), a wielki finał rozgrywać się będzie od 6. lipca. Koniec głosowania i rozwiązania konkursu na Miss Trybun - 10. lipca 2016 r. Kilka godzin przed wielkim finałem Euro 2016!

Wybierz z nami Miss Trybun Euro 2016! [GŁOSUJ TUTAJ!]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.