Euro 2016. Russell Crowe na meczu Polaków? PZPN go zaprosił!

Russell Crowe stał się wiernym kibicem reprezentacji Polski. Po każdym meczu wyraża wsparcie dla biało-czerwonych. W internecie pojawił się pomysł, żeby go za to nagrodzić zaproszeniem na mecz Polaków. "Gladiator" na trybunach z polskim szalikiem? Chcielibyśmy to zobaczyć! Na kolejny mecz zaprosił go już PZPN!

Na pomysł wpadła dziennikarka Beata Tadla, która napisała: "Na miejscu decydentów zaprosiłabym Russella Crowe'a na któryś mecz Polaków i posadziła na trybunie z polskim szalikiem".

Dobry pomysł? Naszym zdaniem świetny!

Polski Związek Piłki Nożnej podchwycił ten pomysł! - Cześć Russell. Dziękujemy za twoje wsparcie. Czy chciałbyś zobaczyć nasz następny mecz na Euro 2016! Z chęcią byśmy cię ugościli! - napisał oficjalny profil PZN na Twitterze.

Skąd pomysł na zaproszenie Russella Crowe'a?

Słynny "Gladiator" po meczu z Niemcami krytykował, ale i wspierał Arkadiusza Milika, a teraz pochwalił Kubę Błaszczykowskiego, który strzelił jedynego gola w wygranym meczu z Ukrainą. I napisał po polsku: "Do boju Polska!".

"Kuba !! Well done Poland. More hard work to come. Do boju Polska !!" - napisał Russell Crowe.

Wcześniej chwalił Polaków na Twitterze po meczu z Niemcami (0-0), ale narzekał na nieskuteczność Arkadiusza Milika. - Wisi nam wszystkim kilka goli - napisał Crowe. Milik przeprosił go nawiązując do filmu "Gladiator", w którym Crowe grał główną rolę Maximusa Decimusa Meridusa. Crowe mu odpowiedział. - Zespół gra świetnie. Pracujcie ciężko. Wierzę w ciebie - napisał.

Znany hollywoodzki aktor wypowiadał się o Polakach w bardzo pozytywnym tonie w trakcie meczu. - Podoba mi się ta polska drużyna, teoretycznie stali na przegranej pozycji, czuć że to prawdziwa drużyna" - ocenił zdobywca Oscara.

Zobacz wideo

Ukraina - Polska. Chytry Lewandowski, Pazdan rób głębię! [MEMY]

Czy chcesz, żeby Russell Crowe dostał zaproszenie na mecz Polaków?
Więcej o: