Euro 2016. Ukraina - Polska. Znamy składy! Cztery zmiany Nawałki

Poznaliśmy skład na mecz Polski z Ukrainą! Adam Nawałka zrobił cztery zmiany w podstawowym składzie w porównaniu do meczu z Niemcami. Początek o 18.00, relacja na żywo w Sport.pl - to jest twój live!

Przede wszystkim na prawej obronie zagra Thiago Cionek. Zastąpi Łukasza Piszczka, który miał żółtą kartkę na koncie i kolejne napomnienie sprawiłoby, że ominąłby go mecz 1/8 finału. Zagrożony zawieszeniem był również Krzysztof Mączyński, którego w środku pomocy zastąpi Tomasz Jodłowiec. Miejsca zabrakło również dla Jakuba Błaszczykowskiego. W jego miejsce pojawi się i zadebiutuje na Euro Piotr Zieliński. Za to Bartosz Kapustka zastąpi Kamila Grosickiego.

Zmiany te sprawią, że Polacy zagrają w ustawieniu 4-2-3-1, a nie 4-4-2 jak do tej pory. Na szpicy zobaczymy Roberta Lewandowskiego, natomiast za jego plecami będzie grał Piotr Zieliński. Na skrzydłach operować będą Arkadiusz Milik i Bartosz Kapustka.

Polacy są bardzo bliscy awansu nawet w przypadku porażki. Remis zapewni im drugie miejsce w grupie. By ją wygrać, Polacy muszą wysoko pokonać Ukrainę - wyżej niż Niemcy Irlandię Północną. Początek drugiego meczu również o 18.00.

Skład Polski:

Łukasz Fabiański - Thiago Cionek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Grzegorz Krychowiak, Tomasz Jodłowiec - Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński, Bartosz Kapustka - Robert Lewandowski

Skład Ukrainy:

Andrij Piatow - Artem Fiedecki, Olexandr Kucher, Jewhen Chaczeridi, Bogdan Butko - Taras Stepnaneko, Ruslan Rotan - Andrij Jarmołenko, Olexandr Zinchenko, Jewhen Konoplianka - Roman Zozulia

W 1/8 finału będziemy w dużo gorszej sytuacji niż rywal. Ważne 1. miejsce!

Trzeba uważać na kartki! Pięciu Polaków zagrożonych

Trzy zachodnie kluby zainteresowane Kamilem Grosickim

Oficjalnie: Maciej Rybus zmienia klub! Zagra w Lidze Mistrzów

To będzie lato transferowych rekordów. Krychowiak i spółka wywrócą polski ranking do góry nogami

Zobacz wideo

Za każdym razem, gdy ktoś ogląda ten obrazek to Jacek Gmoch robi he he [MEMY]

Więcej o: