Euro 2016. Ukraina - Polska. W skrzydłach siła! Wartość? Druzgocąca dla Polaków [INFOGRAFIKA]

Jewhen Konoplianka i Andrij Jarmołenko są warci 47 milionów euro. To aż o 32,6 miliona euro więcej od wartości wszystkich skrzydowych reprezentacji Polski. Jakub Błaszczykowski, Bartosz Kapustka, Kamil Grosicki i Sławomir Peszko pod tym względem nie mogą równać się z ukraińskimi gwiazdami, ale we wtorkowy wieczór zrobią wszystko, żeby prawdziwą wartość pokazać na murawie Stade Velodrome w Marsylii.

Reprezentacja Polski jest już o krok od awansu do 1/8 finału Euro 2016 we Francji. Piłkarze Adama Nawałki swój ostatni mecz fazy grupowej zagrają z reprezentacją Ukrainy. Zdecydowanym faworytem są Polacy, ale Ukraińscy mają kim straszyć. Szczególnie na skrzydłach.

Jewhen Konoplianka i Andrij Jarmołenko są warci 47 milionów euro. To aż o 32,6 miliona euro więcej od wartości wszystkich skrzydłowych reprezentacji Polski. Ukraińcy imponowali w meczu z reprezentacją Niemiec. Pod bramką Manuela Neuera stworzyli kilka świetnych szans, ale w kolejnym spotkaniu kompletnie zawiedli. Reprezentacja Irlandii Północnej pokazała jak zneutralizować Konopliankę i Jarmołenkę. Jeżeli Polacy wezmą przykład z Irlandczyków z Północy, to podczas meczu w Marsylii nie powinniśmy się obawiać reprezentacji Ukrainy.

Porównanie polskich i ukraińskich skrzydłowych [INFOGRAFIKA]

Zobacz wideo

Za każdym razem, gdy ktoś ogląda ten obrazek to Jacek Gmoch robi he he [MEMY]

Kto wygra mecz?
Więcej o: