Euro 2016. Ronaldo wymienił się koszulką z Gunnarssonem

- Kim ty jesteś? - miał zapytać według "Bilda" Cristiano Ronaldo Arona Gunnarssona po meczu Portugalii z Islandią, gdy Gunnarsson chciał wymienić się koszulkami z gwiazdą Realu Madryt. Islandczyk wyjaśnił jednak tę sytuację. - Ronaldo nic takiego nie powiedział.

O sprawie napisał niemiecki "Bild" powołując się na osobę czytającą z ruchu warg. Jednak Gunnarsson naprostował tę sytuację. - To prawda, że poprosiłem go o koszulkę. Nie zapytał mnie, kim jestem. Odpowiedział, że nie ma problemu, ale w tunelu. Jestem zmęczony tą historią. Wolę skupić się na następnym meczu, to przeszłość i nie mam już nic do powiedzenia.

Wypowiedzi pomeczowe było bardzo kontrowersyjne. - To było frustrujące, naprawdę staraliśmy się wygrać to spotkanie, a Islandia nic nie robiła. Trudno się gra w piłkę i trudno wygrać, gdy jedna drużyna nawet się nie stara tego robić. Cieszyli się jakby wygrali całe Euro. Niesamowite. Kiedy nie starasz się grać i tylko się bronisz, to masz mentalność malutkiego. Nic nie zdziałają na tym Euro - powiedział zły Ronaldo po remisie z Islandią 1-1.

- Ronaldo po prostu nie umie przegrywać. Czego się spodziewał, że zagramy przeciwko nim, jak Barcelona? Zachowuje się jak panienka, a na boisku tylko nurkuje - ocenił Portugalczyka Kari Arnason.

Trener Portugalii Fernando Santos broni swojego podopiecznego. - Islandczycy nie mogą mówić o fair play. Z ich ławki rezerwowych, od trenerów i piłkarzy słyszałem, jak obrażali Ronaldo i Pepe w bardzo niesportowy sposób. To śmieszne, że mówią o fair play.

Zobacz wideo

Alvara Borata, Kibolić i wodny Ćorluka [MEMY Z EURO]

Więcej o: