Euro 2016. Russell Crowe o Niemcy - Polska: Arek Milik wisi nam parę goli

Znany hollywoodzki aktor Russell Crowe tweetował w czwartek wieczorem o meczu reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy! ?Milik wisi nam wszystkim parę goli? - skomentował bezbramkowy remis gwiazdor

Znany m.in. z tytułowej roli w "Gladiatorze" Ridleya Scotta, a ostatnio ze znakomitych "Nice Guys" Shane'a Blacka aktor zachwycił polskich kibiców, komentując na Twitterze spotkanie Niemcy - Polska. Crowe napisał:

"Podoba mi się ta polska drużyna, teoretycznie stali na przegranej pozycji, czuć że to prawdziwa drużyna" - ocenił zdobywca Oscara.

Ale to wcale nie był koniec! Pół godziny później, po zakończonym meczu, dodał:

"Brawo Polsko. Z pewnością dobry wynik. Milik wisi nam wszystkim parę goli".

Żeby zamknąć temat Euro na wieczór, Crowe podał jeszcze dalej ćwierknięcie innego użytkownika, który napisał, że zawsze należy kibicować teoretycznie słabszym i że faworyzował Polskę w zakładach w jego miejscu pracy.

Na koniec, Crowe podał jeszcze dalej zabawną grę słów innego Twitterowicza, który napisał, żeby nie płakać nad rozlanym Milikiem:

Australijczyk jest kibicem piłki nożnej, ale wcześniej nie poruszał na platformie społecznościowej tematu mistrzostw Europy. Zrobił to dopiero w czwartek, a jedyne ćwierknięcie, które nie dotyczyło Polski, mówiło o zwycięstwie Anglii i współczuciu dla Walijczyków (pierwsze czwartkowe spotkanie):

Niemcy - Polska. Pazdan jak Staam, a gdzie ten Kapustka? [MEMY]

Czy Milik wisi ci kilka goli?
Więcej o: