Euro 2016. Niemcy - Polska. Znamy skład! Łukasz Fabiański w bramce, Kapustka na ławce

Adam Nawałka podał skład na mecz z aktualnymi mistrzami świata - Niemcami. W bramce zagra Łukasz Fabiański, a Bartosz Kapustka, jeden z bohaterów meczu z Irlandią Północną zacznie mecz na ławce rezerwowych. Początek meczu o godz. 21 - relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE!

Łukasz Fabiański zastąpił w bramce reprezentacji Polski kontuzjowanego Wojciecha Szczęsnego, ale to nie jedyna zmiana w składzie Polaków. Z Irlandią Północną w wyjściowym składzie zagrał Bartosz Kapustka, ale mecz z aktualnymi mistrzami świata rozpocznie na ławce rezerwowych. Na lewym skrzydle zagra Kamil Grosicki, który odzyskał miejsce w pierwszej jedenastce po kontuzji stawu skokowego.

Adam Nawałka nie eksperymentował w defensywie, która w meczu z Irlandczykami z Północy wyglądała bardzo solidnie. Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk zrobią wszystko, żeby zatrzymać aktualnych mistrzów świata.

Przed meczem dużo mówiło się również o ewentualnych roszadach w środku pola, ale Nawałka po raz kolejny zaufał Krzysztofowi Mączyńskiemu, który zagra obok Grzegorza Krychowiaka.

Skład reprezentacji Polski:

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Mączyński, Grzegorz Krychowiak, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski

Skład reprezentacji Niemiec:

Neuer - Hoewedes, Boateng, Hummels, Hector - Khedira, Kroos, Oezil, Draxler, Mueller - Goetze

Zobacz wideo

Jedno zwycięstwo nad Niemcami mamy już zapewnione! W Paryżu jak na Termalice [MEMY]

Czy Adam Nawałka wybrał optymalny skład na Niemców?
Więcej o: