Euro 2016. Kolejne zamieszki z udziałem angielskich i rosyjskich kiboli

We wtorkowe popołudnie w Lille doszło do kolejnej bójki między angielskimi i rosyjskimi kibolami. Tym razem w zamieszki zamieszani byli także Walijczycy.

Tym razem do starcia między Wyspiarzami, a Rosjanami doszło w Lille. Wg świadków rosyjscy kibole zaatakowali pub w którym wspólnie przebywali Anglicy i Walijczycy. Obie te reprezentacje zmierzą się ze sobą w czwartek o godz. 15 na stadionie w Lens.

To kolejne zamieszki z udziałem Anglików i Rosjan podczas Euro 2016. Wcześniej kibole z obu krajów starli się w piątek i sobotę na ulicach Marsylii, gdzie obie reprezentacje rozegrały swój pierwszy mecz podczas turnieju. Do ekscesów doszło także na trybunach po zakończeniu spotkania. O zajściach informowaliśmy tutaj .

We wtorek UEFA nałożyła na Rosję karę w związku z sobotnimi zajściami na stadionie w Marsylii. Jeżeli jeszcze raz rosyjscy kibole doprowadzą do bójek na trybunach, to ich reprezentacja zostanie wyrzucona z turnieju. Ponadto rosyjska federacja piłkarska została ukarana grzywną w wysokości 150 tys. euro.

Zobacz wideo

Policja w akcji. Starcie kibiców z Anglii i Rosji [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.