Euro 2016. Artur Boruc wyjawił kto zagra w bramce z Niemcami? Zagadkowe zdjęcie

Artur Boruc wrzucił na swojego Twittera bardzo zagadkowe zdjęcie. To zapowiedź jego występu w meczu z Niemcami, czy tylko bombowa zmyłka? A może to reakcja na odejście Ronalda Koemana z Southampton? Jedno jest pewne, Boruc dał do myślenia wszystkim kibicom w Polsce. Początek meczu Niemcy - Polska w czwartek o godz. 21. Relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE!

Wojciech Szczęsny ma minimalne szanse na występ przeciwko Niemcom. Uraz, którego doznał w meczu z Irlandią Północną okazał się na tyle poważny, że piłkarz Romy musiał przejść zabieg usunięcia krwiaka w mięśniu czworogłowym uda. Ostateczna decyzja dotycząca jego gry w meczu z mistrzami świata jeszcze nie zapadła, ale szanse są minimalne.

W takiej sytuacji pewniakiem do miejsca w bramce wydaje się Łukasz Fabiański. Piłkarz Swansea kończył eliminacje w roli bramkarza numer jeden. Spisał się bardzo dobrze, ale na finiszu przygotowań do Euro 2016 przegrał rywalizację z Wojciechem Szczęsnym. Wobec kontuzji piłkarza Romy, Fabiański wydaje się naturalnym następcą. Ale zdjęcie, które na swoim twitterowym koncie zamieścił Artur Boruc może rzucać pewne domysły. Zobaczcie sami!

Powód może być jednak zupełnie inny. Tuż przed tym tweetem, polski bramkarz wyraził oburzenie z powodu odejścia Ronalda Koemana z jego byłego klubu - Southampton. Boruc odniósł się do tej sprawy w poprzednim tweecie. - Brak mi słów na niego - napisał o Holendrze.

Polskie WAG's na meczu Polski z Irlandią. Tak kibicowały m.in. Anna Lewandowska i dziewczyna Milika [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Kto powinien bronić w meczu z Niemcami?
Więcej o: