Hit Internetu! Lewandowski czaruje na treningu. Niemcy zachwyceni, ale powinni zacząć się bać!

Robert Lewandowski znów pokazał swoje wielkie umiejętności i doskonałą technikę. Kapitan reprezentacji Polski został uchwycony na jednym z treningów w La Baule przez wysłanników Bayernu Monachium. Niemcy są zachwyceni i już podgrzewają atmosferę przed czwartkowym pojedynkiem swojej reprezentacji z Polakami. Początek meczu Niemcy - Polska o godz. 21. Relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE!

"Hit Internetu" to codzienny cykl, w którym prezentujemy najpopularniejsze, najczęściej udostępniane i podawane dalej materiały w sieci!

Trening w La Baule, zwykła zabawa z piłką, a Robert Lewandowski zachwyca. Doskonałe czucie piłki, zjawiskowa technika, a do tego wielka koncentracja. Z takim kapitanem reprezentacja Polski może we Francji dojść naprawdę daleko!

A już w czwartek wielkie starcie na Stade de France. Rywalem Polaków będą aktualni mistrzowie świata, a oficjalne konto Bayernu Monachium na Twitterze już podgrzewa meczową atmosferę. - Robert Lewandowski trenuje kilka prostych sztuczek przed czwartkowym meczem Niemcy - Polska - opisano filmik z pokazem umiejętności Polaka. Zobaczcie co Robert wyprawia z piłką. Na dodatek w butach do biegania!

Kolejna Polka po Natalii Siwiec zostanie miss trybun Euro? Piękne panie kibicują we Francji [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Jak będzie z Niemcami?
Więcej o:
Copyright © Agora SA