Euro 2016. Kibice wściekli. Transmisje na Ipla.tv dalej się zacinają. Co na to rzeczniczka Cyfrowego Polsatu?

W weekend Cyfrowy Polsat nie był w stanie poprawić jakości transmisji z mistrzostw Europy w Ipla.tv. ?Czuję się oszukany. Jakość jest tragiczna? - pisze jeden z użytkowników.

O problemach z Ipla.tv już pisaliśmy . Po sobotnich meczach kibice byli wściekli, w niedzielę jakość transmisji się nie poprawiła.

"Czuję się oszukany"

W komentarzach na oficjalnych profilach Ipla.tv i Ipla Sport na Facebooku użytkownicy zgłaszali zacinanie się transmisji oraz jej słabą jakość.

Test zdany, a się tnie

Na stronie Ipla.tv jest dostępny tester parametrów sprzętu oglądającego. Każdy może zweryfikować, czy ma wystarczająco szybkie łącze oraz zasób pamięci. Spełnienie wszystkich parametrów nie gwarantuje jednak płynnej transmisji.

Ipla odpowiada: prześlij reklamację

Na większość zgłoszeń Ipla odpowiada tak samo: "jeśli masz problem z buforowaniem/ładowaniem obrazu to prześlij reklamację na pomoc@ipla.tv z informacją o platformie na której oglądasz (przeglądarka/iOS/Android/SmartTV) swoim ip, dostawcy internetu a także aktualnym łączu potwierdzonym na stronie speed test".

Rzeczniczka Cyfrowego Polsatu zabiera głos

"Aktualnie sprawdzamy, co mogło być źródłem ewentualnych problemów technicznych. Prosimy naszych abonentów o nadsyłanie szczegółowego opisu problemów na pomoc@ipla.pl, żeby precyzyjnie zidentyfikować, co mogło być powodem niedogodności" - odpisała nam rzeczniczka Cyfrowego Polsatu S. A. Olga Zomer.

Pakiet Ipla Euro

"Pakiet Ipla Euro jest aktywny od 10 czerwca do 10 lipca i gwarantuje legalny dostęp do wszystkich 51 meczów Euro 2016 na żywo, bez reklam i w jakości HD na dwóch kanałach nadających 24 godziny na dobę - Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3" - reklamowała swoje usługi Ipla. "Mecze rozgrywane podczas mistrzostw Europy dostępne będą zarówno w domu, jak i poza nim - na laptopie, tablecie, smartfonie czy Smart TV" - obiecywał Cyfrowy Polsat.

Zobacz wideo

Czy wszyscy dziennikarze oglądali ten sam mecz? Prasa po Polska - Irlandia Płn

Więcej o: