Euro 2016. Polska - Irlandia Północna 1:0. Krychowiak: Kapustka zagrał fenomenalnie!

- Stać nas na bardzo dużo, ale nie popadajmy w hurraoptymizm. My podchodzimy do wszystkiego z chłodną głową. Bartek Kapustka zagrał fenomenalne spotkanie, był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku - powiedział Grzegorz Krychowiak po wygranym meczu z Irlandią Północną.

- Byliśmy przygotowani na to, że pierwsze spotkanie będzie bardzo trudne. Ale to dopiero początek, mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy jeszcze lepsi i dojdziemy jak najdalej. Stać nas na bardzo dużo, ale nie popadajmy w hurraoptymizm. My podchodzimy do wszystkiego z chłodną głową. Każdy mecz trzeba wywalczyć, wybiegać. Żeby coś osiągnąć nie możemy zadowalać się trzema punktami.

Zostałem wybrany na piłkarza meczu z Irlandią Północną, ale uważam, że cały zespół powinien odbierać tę nagrodę. W eliminacjach pokazaliśmy, że każdy myśli o kolektywie. Uważam, że to coś ważnego. W pojedynkę niczego się nie wygra. Tylko w 23 możemy coś osiągnąć.

Z Niemcami oczekujemy trudnego spotkania. Myślimy już o tym starciu. Znamy ten zespół, będziemy się przygotowywali do tego spotkania w dobrych nastrojach. Mamy szacunek do Niemców, ale nasz cel się nie zmieni - wyjdziemy, żeby zdobyć trzy punkty.

Bartek Kapustka zagrał fenomenalne spotkanie, był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku - mówił po meczu Grzegorz Krychowiak.

Wyniszczająca walka Polaków, ale zwycięska! Szalona radość Milika [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Czy reprezentacja Polski wyjdzie z grupy podczas Euro 2016?
Więcej o: