Korespondenci Sport.pl i Jakub Rzeźniczak nadają na Snapchacie podczas Euro 2016!

Michał Zachodny i Paweł Wilkowicz ze Sport.pl i Jakub Rzeźniczak z Legii Warszawa przejmują Snapchata Sport.pl na czas Euro 2016. Wyjątkowe kulisy turnieju we Francji i ekspercki komentarz ?Rzeźnika? tylko na naszym kanale!

Użytkownicy Snapchata, którzy dodadzą do znajomych Sport.pl, będą mogli oglądać zdjęcia i krótkie materiały wideo tworzone przez redakcję. Paweł Wilkowicz i Michał Zachodny pokazują kulisy turnieju we Francji. Jakub Rzeźniczak przed meczami Euro będzie typował wyniki meczów i trochę wam o nich opowie.

- Chcemy pokazać najciekawsze sportowe wydarzenia, które relacjonują nasi dziennikarze. Snapchat stawia na emocje i uchwycenie chwili, co pozwala przeżywać wydarzenia na żywo. To świetna okazja do zobaczenia sportu "od kuchni" - mówi Bartosz Raj, redaktor naczelny Sport.pl.

Jak nas znaleźć?

Jak dodać Sport.pl do obserwowanych? Wystarczy wyszukać i dodać nas po nazwie użytkownika ("Sport.pl), lub zeskanować za pomocą aplikacji poniższego "duszka".

Snapchat Sport.plSnapchat Sport.pl Sport.pl

Snapchat zdobywa w Polsce coraz większą popularność, głównie wśród najmłodszych użytkowników smartfonów. Sport.pl to pierwsza redakcja sportowa w Polsce, która zdecydowała się komunikować z użytkownikami za pomocą konta redakcyjnego w tej aplikacji. Codziennie nasze snapy ogląda ponad 20 tysięcy użytkownicy.

Więcej o: