Euro 2016. Polacy: Niech już się zacznie!

W piątek ostatni zwykły trening w La Baule, ale też ostatnie wolne godziny przed Euro. W sobotę trening będzie już w Nicei. Pierwszy mecz Polaków z Irlandią Północną w niedzielę o godz. 18. Relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE!

To jest ten moment, gdy ważniejsze jest mądre odpoczywanie niż trenowanie, dlatego po śniadaniu kadrowicze dostają w piątek trzy godziny wolnego. Każdy może się wybrać gdzie chce: na golfa, jak w czwartek Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny, na spacer po mieście. Potem zbierają się na obiad i zajęcia.

Na konferencji prasowej o 13.45 będą Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński i Hubert Małowiejski, odpowiedzialny za bank informacji kadry. Piątkowy trening jest o 17, a nie po 18, jak w ostatnich dniach. Nie w porze meczów Polaków z Irlandią Północną i Ukrainą, ale wszyscy byli tym razem za tym, żeby skończyć pracę wcześniej. Zanim o 21 zacznie się mecz otwarcia Francja-Rumunia.

W sobotę wylot do Nicei i trening już tam, na stadionie na którym Euro zacznie się dla Polski meczem z Irlandią Północną. Większość kadrowiczów powie: wreszcie. To się powtarzało w rozmowach w środę i czwartek: niech już się to wszystko zacznie.

Mężczyźni przejmują telewizory, czyli zaczyna się wielkie święto piłki [NAJLEPSZE MEMY]

Zobacz wideo
Czy Polska pokona Irlandię Północną w Nicei?
Więcej o: