Polska - Litwa. Znamy skład Polaków! Nawałka zaskoczył

Poznaliśmy skład Polaków na sparing z Litwą! Adam Nawałka zaskoczył swoimi wyborami. Początek o godz. 18.00. Sport.pl - to jest twój live!

O tym, że Łukasz Fabiański zagra w bramce wiedzieliśmy już wcześniej, gdyż Wojciech Szczęsny wystąpił w sparingu z Holandią. Największym zaskoczeniem jest wypróbowanie na prawej stronie Bartosza Kapustki, czyli nominalnego pomocnika. Na środku obrony obok Kamila Glika zagra nie Bartosz Salamon, jak można było podejrzewać, tylko Thiago Cionek - z Holandią wystąpił po przerwie na lewej obronie. Na tej najbardziej newralgicznej pozycji zagra Jakub Wawrzyniak.

W drugiej linii do składu po kontuzji wraca Grzegorz Krychowiak. Obok niego zagra Krzysztof Mączyński. Tuż za ustawionym na szpicy Arkadiuszem Milikiem zobaczymy Jakuba Błaszczykowskiego, Kamila Grosickiego oraz Filipa Starzyńskiego. Robert Lewandowski usiądzie na ławce rezerwowych.

Skład reprezentacji Polski:

Fabiański - Kapustka, Glik, Cionek, Wawrzyniak - Krychowiak, Błaszczykowski, Mączyński, Grosicki, Starzyński - Milik

We wtorek z Gazetą Wyborczą wyjątkowy prezent od Sport.pl - dwustronny plakat z gwiazdami reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim i Grzegorzem Krychowiakiem

A w dodatku przygotowanym na Euro 2016 m.in. o tym, ile wart jest Robert Lewandowski, jak internet zmienił kibicowanie oraz o tym, dlaczego Irlandia i Irlandia Północna grają razem w krykieta, hokeja i rugby, ale nie w piłkę nożną.

Zobacz wideo
Więcej o: