Rybus pokazuje fanom, że jest lepiej! Komentarz Bońka daje nadzieje [WIDEO]

"Niestety, ale Euro 2016 nie dla mnie. Będę jeszcze walczył, żeby obyło się bez zabiegu" - napisał niedawno Maciej Rybus na Twitterze. Lewy obrońca reprezentacji Polski potwierdził tym samym, że kontuzja wykluczyła go z mistrzostw Europy we Francji. Okazuje się jednak, że nie jest tak źle jak sądzili kibice. Były piłkarz Legii Warszawa ponownie za pośrednictwem Twittera pokazał fanom, że może normalnie trenować i nie ma zamiaru się poddać. Na duchu starał się go podnieść również prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Obejdzie się bez operacji?

W zeszłym tygodniu lekarz kadry Jacek Jaroszewski poinformował, że u Rybusa wykryto uszkodzenia obrąbka stawu barkowego. Ten rzadki uraz wykluczył z turnieju pewniaka do gry w pierwszym składzie. Lekarz pozostawił co prawda cień nadziei na udział Rybusa w mistrzostwach Europy, ale kilkadziesiąt godzin sam zawodnik poinformował za pośrednictwem Twittera, że nie zagra.

Na szczęście jest cień nadziei, że w przypadku Rybusa obejdzie się bez operacji - były piłkarz Legii Warszawa za pośrednictwem Twitterza pokazał fanom, że może normalnie trenować i nie ma zamiaru się poddać.

Na duchu starał się go podnieść również prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Wobec absencji Rybusa na lewej obronie reprezentacji zagra prawdopodobnie Artur Jędrzejczyk lub jedyny nominalny lewy obrońca Jakub Wawrzyniak.

Zobacz wideo

Robert Lewandowski na krótkich wakacjach na Mazurach [ZDJĘCIA]

Więcej o: