Euro 2016. Jest skład na mecz z Holandią!

Bez Grzegorza Krychowiaka, z Wojciechem Szczęsnym w bramce, rozpocznie reprezentacja Polski towarzyskie starcie z Holandią w Gdańsku. Selekcjoner Adam Nawałka podał skład biało-czerwonych. Relacja na żywo od godz. 20.45 w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE na telefony.

Adam Nawałka obiecywał, że wystawi na towarzyski mecz z Holandią najmocniejszy skład i tak zrobił. Od pierwszych minut zobaczymy m.in. Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika. Zabraknie Grzegorza Krychowiaka, ale pomocnik Sevilli przyjechał na zgrupowanie z drobną kontuzją i musi jeszcze odpocząć. Co ciekawe, w bramce zobaczymy Wojciecha Szczęsnego. Czy to oznacza, że bramkarz Romy wygryzł Łukasza Fabiańskiego z pierwszego składu? Nawałka był z niego bardzo zadowolony podczas zgrupowania w Arłamowie. Czy Szczęsny potwierdzi wysoką dyspozycję w meczu z Holandią? Przekonamy się niebawem!

Skład Polaków na mecz z Holandią:

Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Mączyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

Zobacz wideo

Wszystkie składy na Euro 2016. Kogo powołali selekcjonerzy, a kto został w domu?[ZOBACZ]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.