Niezapomniane wrażenia i emocje - wakacyjne propozycje dla tych, którzy nie lubią się nudzić

Urlopowy wypoczynek nie dla każdego oznacza leniuchowanie przy basenie w opcji all inclusive. Jeżeli należysz do osób, które lubią aktywnie spędzać wakacje lub marzysz o tym, by zobaczyć ciekawe miejsca, zobacz nasze propozycje, gdzie warto pojechać by przeżyć niesamowite emocje.

Rejs - niezapomniane wrażenia na statku

Rejsy statkiem to szansa na obejrzenie nawet znanych regionów z zupełnie nowej perspektywy. Na statku możesz podziwiać piękne widoki, ale także odpocząć, leniwie spędzając dni. Niektóre wycieczki oferują także możliwość nurkowania, dzięki czemu z bliska możesz obejrzeć najpiękniejsze podwodne rejony. Wśród polecanych przez nas rejsów możesz zainteresować się np. norweskimi fiordami, włoskim wybrzeżem czy spływem wzdłuż Nilu.

Poza utartym szlakiem

Wycieczka objazdowa to doskonała okazja do odwiedzenia wymarzonych miejsc. Wybierając się z biurem podróży, masz gwarancję zakwaterowania, wyżywienia i ciekawie zaplanowanego szlaku. Wśród nietuzinkowych kierunków znajdziesz np. Izrael, Cypr czy Bałkany . Te kierunki nie należą do najpopularniejszych, ale gwarantują wspaniałe wrażenia. Z dala od utartych szlaków możesz wybrać się także na wycieczkę po Francji czy Hiszpanii, np. trekking w Andorze lub objazdowa wycieczka po Langwedocji. Jeżeli szukasz mocnych wrażeń możesz skusić się na off-road pustynnym szlakiem , np. w Maroko.

Niesamowite wrażenia i niezapomniane wycieczki

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego i nietuzinkowego, a wszystkie bliskie kierunki już odwiedziłeś, postaw na ciekawe wycieczki pełne atrakcji. Jeżeli wybierasz się na urlop z całą rodziną, być może skuszą was parki rozrywki - Disneyland we Francji czy Legoland w Danii. Biura podróży organizują także ciekawe wycieczki tematyczne, np. imprezy żeglarskie czy fotograficzne. To doskonała okazja, aby połączyć dwie pasje - hobby i podróżowanie. Wśród dalszych kierunków, godne polecenia jest także wycieczka objazdowa po USA, Chinach, Indiach czy poszukiwanie zaginionych świątyń w Kambodży i Tajlandii. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest budżet, jaki chcesz przeznaczyć na wakacje.

Źródło: Biuro podróży Rainbow