Euro 2016. Lucas Vazquez dowiaduje się o powołaniu na mistrzostwa Europy. Reakcja? Bezcenna! [WIDEO]

Vicente del Bosque podał 25-osobą kadrę Hiszpanii na mistrzostwa Europy we Francji. Na liście zabrakło kilku znanych nazwisk. W ekipie na Euro 2016 znalazło się za to miejsce dla Saula Nigueza z Atletico oraz Lucasa Vazqueza z Realu. Ten ostatni o powołaniu dowiedział się na boisku treningowym ?Królewskich? - jego reakcja bezcenna!

Największym zaskoczeniem jest brak Diego Costy z Chelsea, Juana Maty z Manchesteru United, Fernando Torresa z Altetico Madryt oraz Santiego Cazorli z Arsenalu Londyn. Selekcjoner obrońców tytułu postanowił dać szansę młodszym piłkarzom: Saulowi Niguezowi z Atletico czy Lucasowi Vazquezowi z Realu. Pomocnik "Królewskich" o powołaniu dowiedział się na boisku treningowym i chyba w pierwszych chwilach nie mógł w to uwierzyć.

 

Czy młody zawodnik pokaże się z dobrej strony na turnieju, czy będzie tylko uzupełnieniem składu? O tym przekonamy się już niedługo bo bezpośrednio przed turniejem hiszpański trener zrezygnuje z dwóch graczy. Kadra na Euro może liczyć maksymalnie 23 nazwiska.

Zobacz wideo

Czy wszyscy kadrowicze Nawałki są w formie? Sprawdzamy!

Więcej o: