Jaki naprawdę jest Robert Lewandowski?

Każdy doskonale zna go jako napastnika Bayernu Monachium i reprezentacji Polski. Nad jego talentem rozpływają się prowadzący go w klubie Pep Guardiola i w kadrze Adam Nawałka. Jednak Robert Lewandowski to nie tylko świetny snajper, ale już światowa marka. W poniedziałek 18 kwietnia będzie okazja dowiedzieć się, jak poza boiskiem funkcjonuje sam piłkarz i sztab jego ludzi.

To wtedy (18.04) w auli głównej Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się konferencja pt. "Lewy jakiego nie znacie" . Głównym tematem nie będzie forma polskiego napastnika, jego ambicje czy dynamicznie rozwijająca się kariera na boisku, ale to, jak na sukcesie sportowym Lewandowski buduje swoją markę. O tym, jak zajęty jest kapitan reprezentacji Polski opowiedzą najbliższe mu osoby, które także dokładają się do rozwoju oraz rozpoznawalności piłkarza Bayernu.

W gronie prelegentów znajdzie się Cezary Kucharski, który jest agentem Lewandowskiego, a przed laty sam był napastnikiem Legii Warszawa i reprezentacji. To on odpowiada za wszelkie negocjacje i rozmowy z klubem w którym "Lewy" gra oraz tymi w których mógłby występować. W cieniu za Lewandowskiego odpowiadają także inne osoby, które przedstawią specyfikę tej marki - Mariusz Siewierski (odpowiada za umowy reklamowe Roberta), Monika Rebizant (układająca napięty terminarz piłkarza) oraz Tomasz Zawiślak (przyjaciel oraz osoba prowadząca strony Lewandowskiego na portalach społecznościowych). Pojawi się również zespół UNICEF Polska, którego napastnik jest Ambasadorem Dobrej Woli. W ramach współpracy Lewandowski odwiedził obóz dla uchodźców w Jordanii, a na konferencji zostaną przedstawione unikalne materiały wideo z tej wizyty. Także 10 proc. wpływów z biletów zostanie przeznaczonych na rzecz organizacji UNICEF.

Uczestnicy otrzymają certyfikat podpisany przez prelegentów, jednak ważniejsza będzie wiedza w temacie marketingowej oraz biznesowej budowy światowej marki, jaką już jest Robert Lewandowski. By wziąć udział w konferencji "Lewy jakiego nie znacie" należy wypełnić formularz ( TUTAJ ), koszt wstępu to 150 zł dla osób spoza Akademii Leona Koźmińskiego.

Zobacz wideo

Jak wygląda Arjen Lewandowski, czyli połączyliśmy twarze piłkarzy. Rozpoznasz wszystkich? [QUIZ]

Więcej o: