Euro 2016. Bilety na mecz Niemcy - Polska najbardziej pożądane

Bilety na mecz Niemcy - Polska, Irlandia - Szwecja i Portugalia - Austria są najbardziej pożądane przez kibiców na Euro 2016 - poinformowała UEFA.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDo poniedziałku można było aplikować o bilety na mecze reprezentacji Polski na Euro 2016. Po losowaniu turnieju UEFA udostępniła dla kibiców 800 tysięcy biletów. Zainteresowanie było spore, złożono zamówienia na 3,5 mln biletów.

Największe zainteresowanie wzbudziło starcie Niemcy - Polska (16 czerwca na Saint-Denis w Paryżu). Pozostałe dwa oblegane spotkania to Irlandia - Szwecja (13 czerwca na Saint-Denis) i Portugalia - Austria (18 czerwca w Paryżu). Nie wiadomo jednak o jakich liczbach mowa.

Polacy również bardzo chętnie składali zamówienia na bilety; są w czołowej piątce obok Francuzów, Austriaków, Irlandczyków i Szwajcarów.

Polacy na trzy mecze fazy grupowej dostali przydział 33 tys. biletów. Starcie z Irlandią Północną (12 czerwca w Nicei) zobaczy 6 tys. polskich fanów, z Niemcami 15 tys., natomiast ostatni mecz fazy grupowej z Ukrainą (21 czerwca w Marsylii) 12 tys.

Losowanie biletów zostanie przeprowadzone przez UEFA. Największe szanse na wylosowanie biletów będą mieć posiadacze karty kibica PZPN, ale fani bez tej karty również mają szanse na bilety. Dokładny podział jednak jeszcze nie jest znany.

Obserwuj @sportpl

Kto wygra Euro 2016? [SPRAWDŹ SAM!]

Zobacz wideo
Czy wybierasz się na mecz Niemcy - Polska?
Więcej o: