Eliminacje Euro 2016. Polska - Irlandia. Jest skład! Linetty i Olkowski od początku!

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Jakub Wawrzyniak - Paweł Olkowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Karol Linetty, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski - oto wyjściowy skład reprezentacji Polski na decydujący o awansie mecz z Irlandią. Relacja na żywo od godz. 20.45 w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE na telefony.

Występ Linettego wymusza kontuzja Arkadiusza Milika. Do tej pory Linetty zagrał w tych eliminacjach zaledwie cztery minuty w meczu z Gruzją w Tbilisi. Zmienił wówczas Sebastiana Milę, wziął udział w bramkowej akcji i zdążył otrzymać żółtą kartkę. Pozostałe pięć występów w kadrze Linetty zaliczył w meczach towarzyskich.

W meczu z Irlandią oprócz Milika nie może wystąpić też Maciej Rybus, którego zastąpi Jakub Wawrzyniak. Na ławce tym razem usiądzie Jakub Błaszczykowski, którego zastąpi Paweł Olkowski.

Mecz Polski z Irlandią rozpocznie się w niedzielę o godz. 20.45 na Stadionie Narodowym. Biało-czerwoni nie mogą przegrać, jeśli chcą bezpośrednio awansować do finałów mistrzostw Europy. Bezpośredniego awansu nie da im też remis wyższy niż 1:1.

Zobacz wideo

"No weź przyjmij", "ciąg teraz do przodu". Tomasz Hajto bohaterem internautów [MEMY]

Z Irlandią Polska:
Więcej o: