Euro 2016. Niemcy - Polska 3:1. Twitter: "Taką obronę przeciw Niemcom wystawiali Brazylijczycy", "Nigdy nie śmiej się z Grosickiego", "W dwumeczu i tak jesteśmy lepsi"

Piłkarska reprezentacja Polski przegrywała 0:2 z Niemcami w meczu eliminacji Euro 2016. "Taką obronę przeciw Niemcom wystawiali Brazylijczycy", "Takie masło w obronie, że nawet Goetze wchodzi jak zimny nóż", "No to zdaje się, że wylądował. I cały misterny plan..." - komentowali dziennikarze i eksperci piłkarscy na Twitterze. Ale jeszcze przed przerwą Robert Lewandowski zdobył gola kontaktowego i na chwilę zapanowała euforia. Niestety, osiem minut przed końcem meczu trzecią bramkę dla mistrzów świata strzelił Mario Goetze.

Polska straciła pierwszego gola już w 12. minucie. Thomas Mueller wykończył piękną zespołową akcję naszych rywali. Siedem minut później do siatki trafił Mario Goetze, wykorzystując niezdecydowanie polskich obrońców. W 37. minucie gola kontaktowego zdobył Robert Lewandowski. Uderzył "szczupakiem" po pięknym dograniu Kamila Grosickiego. Na osiem minut przed końcem spotkania po raz trzeci pokonał Łukasza Fabiańskiego Goetze.

Tak komentowali wypadki na boisku dziennikarze, kibice i eksperci piłkarscy:

Po golach Niemców:

Po bramce Lewandowskiego:

Po trzeciej bramce Niemców:

Więcej o: