El. Euro 2016. Kontuzja Piszczka. Nie zagra z Niemcami? "To nieprawda"

Łukasz Piszczek nie zagra z Niemcami wskutek kontuzji biodra - poinformował serwis Polsatsport.pl. Jednak na stronie "Łączy nas piłka" lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski zdementował te informacje.

Piszczek już ma za sobą dwie poważne kontuzje biodra. Trener Borussii Dortmund Thomas Tuchel na konferencji przed spotkaniem Borussii Dortmund z Odd Grenland w IV rundzie el. Ligi Europy stwierdził, że "wszystkim jest smutno z powodu kontuzji Łukasza, ale na dokładną diagnozę musimy poczekać". Polsat Sport doniósł , że Piszczek na pewno nie zagra z Niemcami w el. Euro 2016 (mecz zaplanowano na 4 września).

Inne informacje wypływają jednak ze sztabu kadry. Lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski powiedział w rozmowie z "Łączy nas piłka": - Rozmawiałem z Łukaszem, prawdą jest, że doznał lekkiego urazu na treningu. W mediach pojawiła się informacja, że może go to wykluczyć z meczu z Niemcami. To nieprawda, uraz wydaje się niegroźny, wszystko powinno być w porządku. Poczekajmy kilka dni, zobaczymy, jak Łukasz będzie reagował na leczenie.

Początek zgrupowania reprezentacji Polski 31 sierpnia. Mecz z Niemcami na wyjeździe 4 września, trzy dni później Polska zagra u siebie z Gibraltarem.

Zobacz wideo

Pierwszy od 15 lat Puchar Palestyny. Izrael niespodziewanie się złamał [ZDJĘCIA]

Więcej o: