Portugalia - Argentyna. Tysiące wolnych miejsc na trybunach

Już we wtorek naprzeciw siebie staną po raz kolejny Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. Tym razem dwaj najlepsi piłkarze świata zamienią klubowe koszulki na te reprezentacyjne i wystąpią na Old Trafford w meczu Argentyna - Portugalia. Relacja w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE od 20.00.

Wszystko jednak wskazuje na to, że trybuny nie będą zapełnione. W przeddzień meczu było wyprzedanych tylko 32 tys. biletów, a stadion Manchesteru United może pomieścić prawie 76 tys. kibiców. Organizatorzy mimo wszystko mają nadzieję, że na trybuny uda się przyciągnąć 50 tys. kibiców - donosi bbc.com.

Ronaldo i Messi są na liście 23 piłkarzy nominowanych do "Złotej Piłki", która zostanie przyznana 12 stycznia 2015 roku w Zurychu. "Złota Piłka" trafiała w ręce tych dwóch graczy przez ostatnie sześć lat. Ronaldo zdobył nagrodę w 2008 i 2013 roku, a Messi odbierał ją czterokrotnie - w 2009, 2010, 2011 i 2012 roku.

Ostatni raz obie reprezentacje mierzyły się 9 lutego 2011 roku. W towarzyskim meczu w Genewie wygrali wówczas Argentyńczycy 2:1, a po jednej bramce zdobył Ronaldo i Messi.

Najskuteczniejsi bramkarze tego sezonu w Europie. Jest Polak!

 

O karierze i życiu Messiego przeczytaj w książkach >>

Więcej o: