MŚ 2014. Roy Hodgson celuje w EURO 2016 i nie wie, ile Cahill ma lat

Selekcjoner reprezentacji Anglii Roy Hodgson wierzy, iż młodzi piłkarze podczas zremisowanego 0:0 meczu z Kostaryką na mistrzostwach świata pokazali się z dobrej strony. Wierzy, że mogą osiągnąć dobry wynik na EURO 2016.

Te mistrzostwa świata były pierwszymi dla wielu graczy, w tym Luke'a Shawa, Rossa Barkleya czy Jacka Wilshere'a. Hodgson wierzy, że już za dwa lata ci zawodnicy stanowić będą trzon dużo lepszej ekipy.

- Będą mieli ogromny udział w przyszłości kadry. Graliśmy z Kostaryką, czyli zespołem, który wygrał grupę i w mojej opinii prowadziliśmy grę - twierdzi Hodgson. - Zobaczymy, jak młodzi piłkarze rozwiną się przez te dwa kolejne lata. Jestem rozczarowany mundialem, ale jeśli ci chłopcy potrafią tak gra,ć mając 18, 19 czy 20 lat, za dwa lata mogą być jeszcze lepsi.

Hodgson chwalił postawę defensywy. - Czwórka z tyłu dała radę. Najstarszy z nich Gary Cahill ma 24 lata, ale pozwoliliśmy im na jeden strzał na początku meczu - mówi selekcjoner Anglików. Powinien jednak dokładniej sprawdzić metryki swoich piłkarzy. Cahill ma 28 lat, a nie 24.

Anglicy zajęli ostatnie miejsce w grupie D na mistrzostwach świata w Brazylii po porażkach z Włochami i Urugwajem (obie po 1:2) oraz remisie z Kostaryką (0:0).

Miss świata i miss Hiszpanii kibicują Barcelonie [KLIKNIJ]

źródło: Okazje.info

Więcej o: