Euro 2012. Wpadka Sary Carbonero. Iniesta zakłopotany

Czy nie miałeś ochoty strzelać karnego? - takie pytanie usłyszał po meczu z Portugalią Andreas Iniesta od hiszpańskiej dziennikarki stacji stacji Telecinco, Sary Carbonero (prywatnie dziewczyny Ikera Casillasa). Sęk w tym, że hiszpański pomocnik jedenastkę wykonywał.

Hiszpanie zdobędą mistrzostwo Europy? Dyskutuj na forum Sport.pl

W pomeczowym wywiadzie Carbonero pytała Iniestę o przebieg spotkania z Portugalią. - Nie miałeś ochoty strzelać karnego? - wypaliła dziennikarka. - W rzeczywistośći... miałem i strzeliłem w drugiej kolejce - odpowiedział zakłopotany Iniesta.

Partnerka życiowa bramkarza reprezentacji Hiszpanii jest dziennikarką w hiszpańskiej stacji telewizyjnej Telecinco. Odpowiada w niej za przeprowadzenie wywiadów przed i po meczu.

Carbonero poznała Casillasa oczywiście w pracy, a od kiedy są parą już nieraz rozmawiali na wizji. Oficjalnie para jest ze sobą od dnia finału mistrzostw świata w RPA (2010 rok.). Po wygranym meczu Iker udzielał wywiadu Sarze, ale nie potrafił ukryć wzruszenia i pocałował dziennikarkę przed kamerami telewizyjnymi.

 

Wybieramy najpiękniejszą bramkę fazy grupowej Euro 2012. Zagłosuj w sondażu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.