Euro 2012. Niemcy i Włosi przylecą do Warszawy w środę około południa

W drugim półfinale Euro 2012 w Warszawie w czwartek zmierzą się Niemcy z Włochami. Obydwie drużyny przylecą do Warszawy w środę około południa.

Facebook Warszawa.sport.pl. Czy już nas polubiłeś? "

- Włosi mają przylecieć do Warszawy ok. godz. 12.15, natomiast reprezentacja Niemiec o 13 - poinformował we wtorek serwis Warszawa.sport.pl Juliusz Głuski, rzecznik spółki Euro 2012. Kilkadziesiąt minut po przylocie można ich się spodziewać w swoich hotelach w Warszawie.

Gdzie można zobaczyć Balotelliego lub Klose? Reprezentanci Italii, którzy bazę pobytową mieli w podkrakowskiej Wieliczce zamieszkają w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Natomiast Niemcy, którzy podczas Euro mieszkali w Gdańsku, w Warszawie będą gościć w hotelu Mercure Grand przy Kruczej.

Na środowy wieczór obydwie reprezentacje mają zaplanowane treningi na Stadionie Narodowym, gdzie częściowo wymieniono murawę. Najpierw konferencję (o 17.15) i trening (o 18) będą mieli Niemcy. Po nich na konferencję o godz. 19.15 stawią się Włosi, trening rozpoczną o godz. 20.

Półfinał Euro zostanie prawdopodobnie rozegrany przy otwartym dachu. Wszystko zależy od warunków atmosferycznych. Decyzję o ewentualnym zamknięciu dachu UEFA podejmie kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania.

Podczas czwartkowego meczu spikerem nie będzie już Michał Figurski, lecz Paweł Gołębski, dziennikarz Radia dla Ciebie, który pracował jako konferansjer na meczach Euro we Wrocławiu. Figurski został odsunięty od tej roli po obraźliwych wypowiedziach na temat Ukrainek na antenie radia Eska.

Początek czwartkowego spotkania o 20.45.

25 tys. Niemców i 5 tys. Włochów przyjedzie do stolicy

Więcej o: