Euro 2012. Blanc gani Nasriego za atak na dziennikarza

Laurent Blanc skrytykował Samira Nasrigego za obrażenie dziennikarza po przegranym meczu z Hiszpanią. - To brak szacunku - powiedział selekcjoner reprezentacji Francji.

Jak oceniasz zachowanie Nasriego? Dyskutuj na forum Sport.pl

- Zawsze chcesz napisać o nas jakieś gó***. Pierd*** się. Pierd*** swoją matkę ty skurw***. Teraz możesz powiedzieć, że jestem źle wychowany - powiedział po meczu Nasri do jednego z dziennikarzy proszących go o wywiad.

- To brak szacunku dla dziennikarza - powiedział Blanc w programie "Telefoot". Przekazałem Nasriemu, co o tym myślę i co zrobiłbym na jego miejscu. To było bardzo niefortunne zdarzenie.

Nasri, który na boisku pojawił się dopiero w drugiej połowie, podczas turnieju miał bardzo napięte relacje z francuskimi dziennikarzami. Po strzeleniu bramki wyrównującej w meczu z Anglią krzyczał w ich kierunku "zamknijcie się".

- Pomiędzy Nasrim i prasą jest problem. To prawda - dodał Blanc. - Komentarze były bardzo agresywne i są na to dowody.

Zachowanie pomocnika Manchesteru City skomentował także prezydent francuskiej federacji, który twierdzi, że Nasri przesadził. Nazwał go także "nadwrażliwym". - On ma ciężki sposób bycia. Musimy to przedyskutować i odpowiednio przyjrzeć się problemowi - powiedział Noel Le Great.

Po sobotnim ćwierćfinale z Hiszpanią (2:0) Francuzi żegnają się z Euro 2012.

Wybieramy najpiękniejszą bramkę fazy grupowej Euro 2012. Zagłosuj w sondażu!

Więcej o: