Gdyby to było EURO dziennikarzy, Polska wyszłaby z grupy

Pochwalimy się, a co! Reprezentacja Małopolski w piątek pokonała włoskich dziennikarzy akredytowanych na Euro 4:2, a do zwycięstwa przysłużyli się dziennikarze krakow.sport.pl.

Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl ?

To druga wygrana Małopolan podczas Euro, bo w pierwszym spotkaniu pokonali Anglików (7:6). Włosi, których reprezentowali pracownicy poczytnych gazet jak "La Stampa" i "La Republica", okazali się równie wymagającym przeciwnikiem, bo do przerwy było tylko 2:2, ale w drugiej części górą byli już nasi.

Gole dla Polaków zdobyli Szymon Opryszek (dwa), Piotr Jawor (obaj z "Gazety Wyborczej" i krakow.sport.pl) oraz Maciej Kmita ("Dziennik Polski"). Do tego Włochów wielokrotnie powstrzymywał bramkarza Andrzej Klemba (również "GW" i krakow.sport.pl). Dwukrotnie pokonał go jednak Gianni Rizzo z telewizji RAI.

Spotkanie zorganizowano w celu integracji środowiska podczas Euro 2012, a patronat nad imprezą objął Artur Kozioł, burmistrz miasta. Organizatorem meczu była firma MediaNet-TV Production, a imprezę prowadził Grzegorz Skrzypak.

Wygraj piłkę którą Ronaldo ostrzeliwał słupki! Weź udział w konkursie!

Więcej o: